خیلی دختر باربی اینستاگرام سیاهپوست مانکن

خیلی: دختر باربی اینستاگرام سیاهپوست مانکن عروسک تبدیل باربی مطالب جالب و خواندنی

این روزها فدراسیون فوتبال کانون اخبار و شایعات زیادی هست. در واقع پیش از سفر جیانی اینفانتینو، مدیر فیفا به کشور عزیزمان ایران و بعد از آن اخبار و شایعات راجع ب

سکوت تاج، خروج ساکت!

سکوت تاج، خروج ساکت!

عبارات مهم : ایران

این روزها فدراسیون فوتبال کانون اخبار و شایعات زیادی هست. در واقع پیش از سفر جیانی اینفانتینو، مدیر فیفا به کشور عزیزمان ایران و بعد از آن اخبار و شایعات راجع به این فدراسیون شدت یافتن شده است و اتفاقات و رویدادهای چند هفته اخیر باعث شده است ساکنان ساختمان سئول در کانون توجه باشند.

اجبار نمایندگان کشور عزیزمان ایران به بازی در زمین بی طرف در دیدار با نمایندگان سعودی و عدم حق گزینش به ایرانی ها جهت تعیین زمین بی طرف، بحث حق پخش تلویزیونی و ترساندن اینفانتینو به نیامدن به ایران، عدم پرداخت سهم کلوب ها از تبلیغات محیطی به خاطر بدقولی شرکت مذکور، اعزام گروهی 20 نفره به ایتالیا در اوج بی پولی فدراسیون فوتبال، بحث آماده سازی تیم ملی و لغو بازی کشور عزیزمان ایران و لیبی و جایگزینی سیرالئون به جای آن و شایعه عوض کردن در روابط عمومی فدراسیون فوتبال و ادغام روابط عمومی فدراسیون و شرکت لیگ موضوعاتی بوده که در چند روز اخیر فوتبالی ها را به فکر واداشته و دلواپس کرده است.

اما یک عنوان دیگر هم در میان موارد ذکر شده است وجود دارد که البته ماجرایش از تابستان شروع شده است و هنوز هم ادامه دارد و برنامه 90 هم به واسطه مناظره علی کریمی و محمدرضا ساکت به آن زیاد دامن زد. فوتبال دوستان مطمئنا مناظره علی کریمی و محمدرضا ساکت در برنامه 90 چند هفته پیش را فراموش نکرده اند؛ مناظره ای جنجالی که افشاگری های کریمی توصیه برجسته آن بود.

سکوت تاج، خروج ساکت!

البته کریمی عنوان را شخصی نکرد و به ارکان فدراسیون فوتبال تاخت که ساکت دبیرکلش هست. ولی پیش از این مناظره هم ساکت چندان مورد اقبال نبود و زمانی که زمزمه صدور حکم دبیرکلی به نام این مدیر اصفهانی شنیده شد بعضی از رسانه ها و اهالی فوتبال موضع گرفتند. ساکت که سال ها مدیریت کلوب سپاهان را بر عهده داشت و در وقت مدیریت او زردپوشان موفقیت های قابل توجهی کسب کردند ولی با این وجود بعضی به دلایل کاملا فنی و قانونی معتقدند او شرایط مورد نیاز جهت احراز پست دبیرکلی را ندارد.

بررسی ماده ۶۰ اساسنامه فدراسیون فوتبال که به پست دبیرکلی اشاره دارد جهت همه اهالی فوتبال قابل تامل هست. در بند دوم ماده ۶۰ اساسنامه آمده است که دبیر کل فدراسیون حتما باید دارای حداقل مدرک کارشناسی یا معادل آن و آشنایی کامل به زبان انگلیسی باشد. حال پرسش اهالی فوتبال از مسئولان فدراسیون این است که آیا ساکت لیسانس دارد و مسلط به زبان انگلیسی است؟ ظاهرا نهادهای نظارتی به عنوان حساس شده است و خواستار ارایه مدرک لیسانس ساکت شده است اند.

این روزها فدراسیون فوتبال کانون اخبار و شایعات زیادی هست. در واقع پیش از سفر جیانی اینفانتینو، مدیر فیفا به کشور عزیزمان ایران و بعد از آن اخبار و شایعات راجع ب

شنیده می شود این فقط ظاهر قضیه است و مهدی تاج مدیر فدراسیون هم در عنوان دبیرکل تحت فشار است و گویا از سوی مقام های عالی رتبه فشارهایی نیز به تاج وارد شده است تا دبیرکل خود را عزل و فرد دیگری را جهت این سمت گزینش کند. به نظر می رسد این فشارها هم تا حدودی تاج را جهت ادامه همکاری با ساکت در پست دبیرکل مردد کرده و نشانه های آن را می توان در روز حضور اینفانتینو در کشور عزیزمان ایران رصد و مشاهده کرد.

عدم حضور محمدرضا ساکت در مراسم دیدار اینفانتینو با حسن روحانی و مسعود سلطانی فر، مدیر جمهور و وزیر ورزش هرچند از یک سو حاکی از منع حضور دبیرکل در مراسم از سوی بعضی نهادهاست ولی شاید همان پالس هایی باشد که تاج جهت خروج از فشار نهادهای نظارتی فرستاده باشد. البته تاج به خاطر این که در سال جام جهانی واقع شده است است و شرایط جهت او و تیم ملی حساس است ظاهرا خواسته وقت بخرد ولی اگر فشار نهادهای مذکور زیاد شود او باید قید دبیرکلی همشهری اش را در فدراسیون فوتبال بزند و فرد دیگری را معرفی کند. ساکت که از بدو ورودش به شرکت لیگ و سپس فدراسیون با چالش های ریز و درشتی چون باند اصفهانی ها، تبلیغات محیطی، البسه تیم ملی، قراردادهای اقتصادی، چند شغله بودن و مناظره جنجالی با علی کریمی روبه رو بوده، آیا به زودی پست دبیرکلی را بعد خواهد داد؟

سکوت تاج، خروج ساکت!

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | فوتبال | علی کریمی | فوتبالی ها | فدراسیون فوتبال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz