خیلی دختر باربی اینستاگرام سیاهپوست مانکن

خیلی: دختر باربی اینستاگرام سیاهپوست مانکن عروسک تبدیل باربی مطالب جالب و خواندنی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات قبل از گل گفتم خدای من، کاش گل بزنیم/ اگر پایتخت کشور عزیزمان ایران بودیم، ۸۰ هزار هوادارامان می‌آمدند ، شفر

به گزارش ایسنا، وینفرد شفر بعد از پیروزی تیمش برابر الهلال گفت: اول از همه باید این را بگویم که عمان کشور قشنگی است ولی خوشحال نیستم که بازی خانگی ما در کشور عز

قبل از گل گفتم خدای من، کاش گل بزنیم/ اگر پایتخت کشور عزیزمان ایران بودیم، ۸۰ هزار هوادارامان می‌آمدند ، شفر

شفر: قبل از گل گفتم خدای من، کاش گل بزنیم/ اگر پایتخت کشور عزیزمان ایران بودیم، ۸۰ هزار هوادارامان می آمدند

عبارات مهم : ایران

سرمربی استقلال از عملکرد تیمش برابر الهلال تمجید کرد.

به گزارش ایسنا، وینفرد شفر بعد از پیروزی تیمش برابر الهلال گفت: اول از همه باید این را بگویم که عمان کشور قشنگی است ولی خوشحال نیستم که بازی خانگی ما در کشور عزیزمان ایران برگزار نمی شود و در خارج از کشور عزیزمان ایران برگزار می شود. این بازی اگر در پایتخت کشور عزیزمان ایران بود ما ۸۰ هزار تماشاگر داشتیم. جهت این بازی که استقلال و الهلال هستند، باید هواداران بیشتری در ورزشگاه باشند.

قبل از گل گفتم خدای من، کاش گل بزنیم/ اگر پایتخت کشور عزیزمان ایران بودیم، ۸۰ هزار هوادارامان می‌آمدند ، شفر

او ادامه داد: از کسب برد و سه امتیاز خوشحال هستم. بابت سه امتیاز و بازی خوبی که انجام دادیم خوشحال هستم. کارهایی که در تمرین انجام دادیم و در جلسات آنالیز مرور کرده بودیم، را به خوبی انجام دادیم.

سرمربی استقلال راجع به تغییرات انجام شده است در ترکیب تیمش گفت: ما قبل از بازی یک مسئله داشتیم و امید نورافکن مصدوم شد. حیدری که دفاع راست بازی می کند را به سمت چپ بردیم. جهت این بازی رحمتی را درون دروازه قرار دادیم که تجربه بیشتری دارد و می تواند از عقب با بازیکنان صحبت کند. تیم ما شخصیت و عملکرد گروهی بسیار قدرتمندی دارد. استقلال تیمی است که شخصیت بالایی دارد و کار گروهی را به عالی ترین شکل انجام می دهد. از عملکرد بازیکنان به خاص در سمت راست زمین بسیار راضی هستم. قبل از گلزنی هم گفتم وای خدای من می توانیم گل بزنیم و همان توپ گل شد. یک گل زدیم ولی شانس های بیشتری داشتیم. در نیمه اول سه شانس داشتیم و گلزنی نکردیم. هنگامی که بازی را می بریم همه چیز خوب است ولی باید تمرکز خود را اوج ببریم و در کارهای گروهی و موقعیت های گلزنی بهتر عمل کنیم. بازی های مشکل برابر فولاد، پرسپولیس و العین داریم. باید ریکاوری خوبی داشته باشیم و جهت بازی های بعدی آماده شویم.

به گزارش ایسنا، وینفرد شفر بعد از پیروزی تیمش برابر الهلال گفت: اول از همه باید این را بگویم که عمان کشور قشنگی است ولی خوشحال نیستم که بازی خانگی ما در کشور عز

وی راجع به عدم عقب نشینی تیمش بعد از گلزنی، اظهار کرد:اگر عقب نشینی می کردیم، الهلال حمله می کرد و این عنوان کار را جهت ما سخت می کرد. طبق روال قبلی از جلو پرس کردیم تا به سمت دروازه ما حمله نشود. البته آنها توپ های بلند هم فرستادند که دفع این توپ ها کار مشکل نبود.

شفر راجع به عملکرد داوری این بازی گفت: به تیم داوری خسته نباشید می گویم لیکن عملکرد خوبی داشتند و این عنوان جهت همه تیم ها در لیگ قهرمانان آسیا مهم است.

واژه های کلیدی: ایران | استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz