خیلی دختر باربی اینستاگرام سیاهپوست مانکن

خیلی: دختر باربی اینستاگرام سیاهپوست مانکن عروسک تبدیل باربی مطالب جالب و خواندنی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات معمای پیچیده ژنرال و محرم!

امیر قلعه‌نویی در سپاهان ، این خبری است که مدام در رسانه‌های اصفهانی درموردش صحبت می‌شود، حتی در برنامه‌های تلویزیونی با حضور منصور ابراهیم‌زاده، سرمربی فعلی!&n

معمای پیچیده ژنرال و محرم!

معمای پیچیده ژنرال و محرم!

عبارات مهم : حکایت

امیر قلعه نویی در سپاهان ، این خبری است که مدام در رسانه های اصفهانی درموردش صحبت می شود، حتی در برنامه های تلویزیونی با حضور منصور ابراهیم زاده، سرمربی فعلی!

به گزارش خبرآنلاین؛ از میانه های فصلی که تازه به آخر رسیده حتی خود سعید آذری مدیر ذوب آهن هم گفته دوست دارد در سپاهان مدیریت کند. مسئله مهم این است که بر اساس آمار بورس کشور، شرکت ذوب آهن زیان ده است و شاید در مرز شکست تجاری. در این شرایط یکی از سهامداران عمده این تیم یعنی وزارت کار و رفاه اجتماعی، اصلا این همه هزینه در ورزش را منطقی نمی داند و این یعنی چالش بزرگ جهت یکی از بزرگترین و ریشه دارترین تیم های صنعتی ایران.

شاید همین تردیدها جهت نایب قهرمان لیگ باعث شده است که هم مدیرش و هم سرمربی این تیم گزینه رفتن به تیم بزرگتر رقیب همشهری را در دستور کار داشته باشند. اگر برنامه تخصصی ورزش این شهر در رسانه ملی بگوید مدیر و مربی تیم با هم قصد کوچ به تیم رقیب را دارند و این بحث هم مطرح باشد، آنچه در عمل شایعه نیرومند تری هست، اینکه قلعه نویی با کارنامه درخشان قهرمانی های متوالی در سپاهان در آستانه بازگشت هست. او در این زمینه با مدیران ارشد تیم حتی صحبت کرده و البته خوب می داند این بار سپاهان چالش بزرگ محرم نویدکیا را دارد. محرمی که سایه اش سر این تیم سنگینی می کند. محرم که دوست دارد بیاید و نقش مدیر ورزشی تیم را داشته باشد و البته در گزینش سرمربی هم موثر باشد.

معمای پیچیده ژنرال و محرم!

این طور که شایعات حکایت دارند، این است که او حاضر به ورود به بازی قلعه نویی نشده و شاید این ماجرا باعث پیچیده شدن معادله بازگشت قلعه نویی به سپاهان می شود. چون بدون حل مسئله محرم، ورود تیم به چالش، باز حکایت های این یکی دو سال زردپوشان را به همراه خواهد داشت!

امیر قلعه‌نویی در سپاهان ، این خبری است که مدام در رسانه‌های اصفهانی درموردش صحبت می‌شود، حتی در برنامه‌های تلویزیونی با حضور منصور ابراهیم‌زاده، سرمربی فعلی!&n

واژه های کلیدی: حکایت | بازگشت | سرمربی | سپاهان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz